4 pory roku
w Brzozowej Przystani

4 pory roku
w Brzozowej Przystani

Jesień to piękny czas na odpoczynek nad morzem, szczególnie, że w ostatnich latach pogoda naprawdę sprzyja – opady są rzadkie, a temperatury wysokie – październik czy listopad z wieloma dniami z kilkunastoma stopniami na plusie już nikogo nie dziwi.

Brak tłumów, puste plaże, spokój, przestrzeń, niezakłócony okrzykami szum  granatowego morza. Jesienne sztormy przynoszą ze sobą „bałtyckie złoto” czyniąc spacery jeszcze bardziej ekscytujące, W tym okresie czar Bałtyku to prawdziwa uczta dla zmysłów i duszy. To wyjątkowy  czas na spacery.

A po powrocie do domków czeka na Was:

Bałtyk prawdziwą zimą potrafi zachwycić, plaża pokryta białym puchem, zmarznięty brzeg lub dobijająca do brzegu kra – to najpiękniejsze zimowe przebranie Bałtyku.

Zima jest tu spokojna i cicha – to wspaniały czas, aby wyrwać się choćby na weekend  z pędu miejskiego życia na wyciszenie i pełen relaks. Wzmożone działanie jodu zimą ma zdrowotną moc, dlatego też sportowcy bardzo często przyjeżdżają tu nad morze na zgrupowania właśnie w zimowych okresach.

Po tak zdrowotnych spacerach w domkach czeka na ciebie:

Pora rozbudzić się do życia, naładować akumulatory pozytywną energią a gdzie najlepiej to zrobić jak nie nad morzem!

To czas na odkrywanie nadmorskich uroków  miast, miasteczek, wsi. Można spacerować po całkowicie pustych plażach, poczuć powietrze pachnące wiosną, obserwować budzącą się do życia nadmorską faunę i florę. .

Wiosną stężenie jodu jest wyjątkowo duże dlatego warto tu przyjechać na  długie spacery z   dziećmi i osobami starszymi.

Po wiosennych wojażach w naszych domkach czeka na ciebie mnóstwo atrakcji:

Lato – kwintesencja  roku. Polakom nie trzeba podkreślać, że mamy najpiękniejsze plaże, idealne warunki do plażowania i wszelkich sportów wodnych.

Każdego roku Bałtyk wita miliony turystów spragnionych szumu fal, śpiewu mew, bliskości lasów iglastych , malowniczych klifow, najpiękniejszych zachodów  i wschodów słońca.

Miłośnicy „morza na talerzu” mogą w tym okresie delektować się nadmorską kuchnią, która właśnie latem najbardziej kwitnie. Cały nadmorski pas tętni nadmorskim życiem .

A w naszych domkach…Dowodzenie  latem przejmują dzieci. Dzieci bezpiecznie się bawią na zielonej przestrzeni, a rodzice odpoczywają – czyż to nie wspaniałe?

Atrakcji nie brakuje:

Zapytaj o domek 7-8 osobowy
przewodnik po okolicy