Dzieci
"Hotel przyjazny dzieciom"

Obiekt
(pro)rodzinny

Naszym celem od samego początku było stworzenie klimatycznej miejscówki nad morzem w której  wypoczywają całe rodziny .Tak  też się stało ! W sezonie letnim stery w naszej Przystani przejmują dzieci wraz z rodzicami:-)

Posiadamy certyfikat „multirodzice.pl” – „Dzieciaki tu były i się nie nudziły”

Atrakcje dla najmłodszych
Zabawa

Plac zabaw z plażą

Piękny, nowoczesny plac zabaw ze ślicznym drewnianym domkiem ustawionym tuż nad ziemią abyś nie czuł  zagrożenia ,że dziecko spadnie z wysokości,z ogromną piaskownicą w której  godzinami bawią się dzieci, kreatywnie tworząc najróżniejsze tunele, babki z piachu, wioski , piramidy. Nie zabraknie im  tu  foremek, łopatek ,wiaderek  i innych potrzebnych zabawek do produkcji najróżniejszych form błotno – piaskowych
Wykopaliska

Ukryty dinosaur

Dla miłośników wykopalisk i małych paleontologów czeka tu niesamowita przygoda w odkrywaniu szczątków dinosaura ukrytego w piaskownicy ! Ta radość nie jest do opisania! Dla każdego kto wykopie Dinusia czeka słodka nagroda! Tu zabawa jest dla każdego! Mama, tata, babcia, dziadek , dzieci z innych domków – każdy ma swój udział!
/
Kultowe
Animacje
Animacje dla dzieci

w okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) do naszego ośrodka przybywają Animatorki , które w ciągu dwóch godzin zabierają  Twoje dziecko do świata kreatywnych zabaw.

anim2
animacje
Na niepogodę
Gdy pogoda nie dopisuje...

Pogoda nad Bałtykiem jak wiadomo bywa kapryśna. Dla dzieci to nie problem ponieważ nawet w deszczu potrafią się bawić, jeździć na rowerze czy biegać po trawie.

Jednak gdy wyczerpią swoje siły a pogoda rzeczywiście nie pozwala na harce na zewnątrz, w domkach czeka na nie gry planszowe, a w naszej klubowni  mnóstwo książeczek i kolorowanek

zabawa-wewnatrz
zabawa-wewnatrz2
Dostępne udogodnienia

Każdy z naszych domków  jest wyposażony w niezbędne sprzęty ułatwiające pobyt z Waszymi pociechami. Posiadamy 2 niezależne bezpłatne pakiety (BABY i BABY PREMIUM), które zawierają niżej wymienione elementy. Dzięki temu nie musisz zajmować miejsca w bagażniku istotnymi przy dziecku rzeczami, które my posiadamy na miejscu!

łóżeczko turystyczne

nocnik / nakładka na sedes

podstawka dla dzieci

krzesełko do karmienia z tacą

wanienka i przewijak

możliwość zamontowania bramki na schodach

elektroniczna niania

wózek plażowy

Pakiet BABY (standardowe wyposażenie w domku): łóżeczko, wanienka, przewijak, nocnik lub nakładka turystyczna, krzesełko do karmienia.

Na życzenie przygotujemy pakiet BABY PREMIUM: m.in. bramki na schodach, elektroniczną nianię, wózek plażowy.

opieka nad dzieckiem powyżej 4 roku życia

dodatkowo płatna ( należy uzgodnić przed przyjazdem)

Atrakcje dla "sztarszaków"

W naszym obiekcie nie da się nudzić!

rowery

siatkówka

hulajnogi i jeździki

bilard

badminton

gry planszowe

Zapytaj o domek 7-8 osobowy
przewodnik po okolicy