SPA

SPA

Sauna i balia są tym co kochacie najbardziej w chłodniejsze dni. Ukojenie, odprężenie, relaks, wzrost sił witalnych to główne ich zalety.

Dla dodatkowego rozpieszczenia mamy dla was w ofercie masaże  twarzy (kobido i klasyczny) oraz make up i manicure na życzenie.

Ukojenie

Sauna sucha

Redukuje stres i zmęczenie, pozwala pozbyć się napięć, podwyższanie  temperatury  ciała zabija wirusy i bakterie a także usuwa toksyny z organizmu. Skóra w saunie staje się jędrna, gładka i sprężysta.

Działanie sauny niesie ze sobą wiele korzyści, jednak są osoby które nie mogą korzystać z sauny (czytaj więcej >)
Zapoznaj się z regulaminem korzystania z sauny >.

Relaks

Balia

Zatrzymaj czas dzięki kąpielom w gorącej balli , która leczy relaksuje i odpręża. Wodne kąpiele sprawiają, że napięcie i stres znika. Balia w zimowej scenerii – to doskonały pomysł na wzmocnienie organizmu. Zmienna temperatura, która towarzyszy kąpielą pod gołym niebem doskonale hartuje nasz organizm.

Balia to doskonały sposób na spędzenie  wolnego czasu z rodziną .Ciepła woda i bąbelkowe masaże  rozluźniają nasze ciało co sprzyja naszym niezapomnianym wspomnieniom nawet kiedy pogoda za oknem bura.

Regulamin korzystania z Balii >

/
Dla ciała
Smak & Klimat
Ognisko

Czy coś samkuje na wyjeździe bardziej niż  pieczone kiełbaski czy też chrupiące ziemniaczki?

Ogień – obniża  ciśnienie krwi a to powoduje ,że nasz organizm się relaksuje. Przy ognisku każdemu jest wyjątkowo i przytulnie. Działa na nas hipnotyzująco.

b10_202312-1800
Zapytaj o domek 7-8 osobowy
przewodnik po okolicy