Bilard & Ognisko

Rozmowy na luzie

Brzozowa Przystań to nie tylko miejsce na wypoczynek, to przestrzeń, gdzie tworzą się trwałe wspomnienia. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym graczem w bilarda, czy po prostu szukasz miejsca na wieczór przy ognisku, Brzozowa Przystań oferuje coś wyjątkowego dla każdego.  Przyłącz się do nas i odkryj, jak niezapomniane mogą być chwile spędzone w naszym towarzystwie.

Rywalizacja

Bilard

Pokój relaksu ze stołem bilardowym,  to kolejna nasza propozycja na wspólne męskie wieczory czy też integracje rodzinne. 

Wyobraź sobie dźwięk bil kolidujących ze sobą na granatowym suknie stołu bilardowego, gdzie strategia i zręczność idą w parze z dobrym humorem i przyjacielską rywalizacją. Nasz bilard to miejsce, gdzie możesz wykazać się swoimi umiejętnościami, nauczyć się nowych trików, lub po prostu dobrze bawić w towarzystwie starych i nowych przyjaciół.

Nierzadko jest to ulubiona dyscyplina naszych najmniejszych gości oraz ich rodziców. Skuteczny sposób na oderwanie nastolatka od smartfonu a przy okazji  nauka cierpliwości, systematyczności i wytrwałości w drodze do celu dla wszystkich.

b10_202312-1800
Smak & Klimat

Ognisko

Kiedy zapadnie zmrok, zapraszamy Cię do naszego magicznego zakątka przy ognisku. Tu, pod rozgwieżdżonym niebem, możesz delektować się ciepłem płomieni, opowiadać historie i dzielić się doświadczeniami. To idealne miejsce do relaksu po dniu pełnym atrakcji, gdzie w otoczeniu bliskich i nowych znajomych poczujesz prawdziwą magię wspólnych chwil.

Czy coś samkuje na wyjeździe bardziej niż  pieczone kiełbaski czy też chrupiące ziemniaczki?

Ogień – obniża  ciśnienie krwi a to powoduje ,że nasz organizm się relaksuje. Przy ognisku każdemu jest wyjątkowo i przytulnie. Działa na nas hipnotyzująco.

Zapytaj o domek 7-8 osobowy
przewodnik po okolicy